O bazénu

Aktuální počet návštěvníků:

krytý plavecký bazén v Benešově je otevřen celoročně a je vybaven malým dětským bazénem, velkým bazénem 25 m, relaxační zónou s masážními tryskami, vířivým bazénkem a parní kabinou. V letních měsících je k dispozici venkovní sluneční terasa vybavená relaxačními lehátky a slunečníky. Další možnost oddechu a relaxace je na přilehlé travnaté ploše, vybavené dřevěnými odpočívadly.

Bazén je vybaven nerezovou vanou se 4 plaveckými dráhami vyhrazenými pro pravidelné plavce,  výuku ZŠ a MŠ celého středočeského kraje a části okresu P-V a PZ, pro odpolední plavecké kurzy, oddíly a celou řadu plaveckých závodů.

Velký bazén s nastavenou teplotou vody 28°C  je rozdělen na plaveckou a relaxační část. Obě části jsou od sebe odděleny nerezovou stěnou s možností proplouvat z jedné zóny do druhé.

Hloubka velkého bazénu 1.15 m – 1.60 m

Dětský bazének je velmi oblíben a hojně využíván pro plavecké kurzy mateřských škol a pro kurzy kojeneckého plavání. V odpoledních hodinách je otevřen pro rodiče s dětmi v rámci veřejného plavání. Teplota vody malého bazénu je 31°C.

Hloubka dětského bazénu 0.40 m – 0.8 m

Wellness zóna

Je tvořena  parní kabinou, vířivkou a stanovištěmi v rámci velkého bazénu jako například masážní bublinkující rošty, proudová sprcha, spodní masážní bublina nebo masážní trysky.

Teplota vířivky: 33°C

Wellness zónu je možné využít současně s velkým plaveckým bazénem

Letní provoz bazénů

Parní kabina v provozu

Omezení drah tento týden

Ceník

Kontakt

Telefon:

pevná linka: +420 317 723 367 (RECEPCE)
mobilní: +420 739 583 762 (RECEPCE)  

E-mail:

oficiální:  (RECEPCE)

Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o.
Krytý plavecký bazén
Černoleská 2047
256 01 Benešov u Prahy

Fotogalerie