Sporthotel Zimní stadion

Sportovně zaměřený Sporthotel Zimní stadion nabízí ubytování přímo v budově Zimního stadionu Benešov a je přímo propojen s navazujícím bistrem. Nabízíme komfort odpočinku a čistotu všech prostor, a to vše v kompletně zrekonstruovaných pokojích a hotelovém lobby. Hotel prošel spolu s přilehlou restaurací celkovou rekonstrukcí v roce 2017.

Celková kapacita je 34 lůžek + 10 přistýlek, tedy tak akorát pro jedno sportovní družstvo, včetně realizačního teamu. K dispozici je 13 dvoulůžkových pokojů, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 pětilůžkový pokoj (vlastní koupelna). Vždy dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení (sprcha, WC). Hotel je přístupný z chodby od bistra, ale má také svůj vlastní venkovní vchod. Vhodné pro sportovní kempy a soustředění. V těsné blízkosti jsou další sportoviště – atletický stadion, krytý plavecký bazén, venkovní workout, hokejová střílna, fotbalové hřiště s umělou trávou.

Pro turisty i cykloturisty je možno využít mnoha turisticky zajímavých míst v okolí, např. zámek Konopiště s rozlehlým zámeckým parkem, zámek Jemniště, hora Blaník, zámek Český Šternberk, Ladův kraj s Hrusicemi a celé Posázaví.

Ceník

Standard

Typ pokojeOsoby / cena
Dvoulůžkové pokoje a 4lůžkový s palandamiOsoba / noc 750 Kč  vč. DPH od dvou nocí
5tilůžkový pokoj s vlastní koupelnou1 osoba, 2 osoby/noc 1600 Kč vč. DPH od dvou nocí
ceny od dvou nocí výše

Jednonoc

Typ pokojeOsoby / cena
Dvoulůžkové pokoje a 4lůžkový s palandamiOsoba / noc 850 Kč  vč. DPH
5tilůžkový pokoj s vlastní koupelnou1 osoba, 2 osoby/noc 1800 Kč vč. DPH
ceny na jednu noc

Snídaně v roce 2024 jen dle předem domluvené rezervace a pouze pro skupiny.

Podmínky storno pobytu

Objednávkou pobytu v našem hotelu souhlasíte s nastavenými podmínkami storno poplatků za zrušený pobyt.

  • Zrušení pobytu 20 – 14 dní před příjezdem storno poplatek 10% ceny pobytu
  • Zrušení pobytu 13 – 8 dní před příjezdem  – storno poplatek 30% ceny pobytu
  • Zrušení pobytu 7- 2 dny před příjezdem – storno poplatek 75% ceny pobytu
  • Zrušení pobytu ve sjednaný den  – nedojezd – storno poplatek 100% ceny pobytu

Rezervace

Kontakt

Sportovní pobyty skupin, kempy, soustředění – individuální podmínky ve spojení s pronájmem jednotlivých sportovišť:

Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o.

Sportovní 1913,
256 01 Benešov u Prahy

Otevírací doba

Po – ne: 7.00 – 23.00 hod.