Školka bruslení

Školka bruslení

 

Umíte bruslit? Dokázali byste naučit správně bruslit i vaše ratolesti?

Bruslení na ledě je možné pouze s pomocí bruslí, které mají úzký nůž. Základním pohybem je přenášení váhy z jedné nohy na druhou. Po zvládnutí tohoto základu je možné naučit se nejrůznější dovednosti i akrobatické kousky. Bruslení řadíme mezi koordinačně estetické sporty. Bruslení je jeden z nejvhodnějších druhů tělesného pohybu pro mládež, posiluje svaly celého těla, zejména nohou, hýždí, boků a zad, dále napomáhá správné koordinaci pohybů a udržování rovnováhy a stability celého těla. Napomáhá také hubnutí, posiluje kardiovaskulární, dýchací a imunitní systém a je velmi příjemnou relaxací, zábavou i odpočinkem. Rozvíjí nervosvalovou koordinaci, protože k úspěšnému provedení bruslařského prvku je potřeba jemná a citlivá souhra vědomých, ale skoro neznatelných pohybů v oblasti motorického svalstva celého těla .... tolik o bruslení říká jedna z mnoha definic.

Vy se ale nemusíte tímto vůbec zatěžovat a bát se, že tuto „vědu“ nezvládnete.  Od toho jsme zde my, abychom vám pomohli.

 

PODZIMNÍ KURS 2021

Kurz je určen pro děti, ve věku od 4 do 8 let a má 10 lekcí, každé pondělí v 15.-16.h. (6. 12. od 14: 30 do 16: 00 hodin)

Cena kurzu - 1000 ,- Kč ( každý druhý a další sourozenec 900,-)

INFORMAČNÍ SCHŮZKA:  20. 9. 2021 - pondělí - 16:00 hod. - Zimní stadion Benešov (restaurace).

Info: 

Jindřich Slunečko - 776 193 603, jindrichslunecko@seznam.cz

Pravoslav Novák  - 604 797 959, pravoslav.novak@seznam.cz