homepage / aktuality / aktualita

SEMINÁŘ METODIKY BRUSLENÍ PRO UČITELE A TRENÉRY 26.10.2017

27.09. 2017
Kategorie: Zimní stadion

Dovolujeme si vás pozvat na seminář Metodiky bruslení 2017 pořádaný Městskými sportovními zařízeními Benešov s.r.o. ve spolupráci se Školkou bruslení 2017. Seminář je zdarma a je určen pro trenéry a učitele tělesné výchovy 1. a 2. st. základních škol.  Metodickým cílem je oživit dříve nabité vědomosti z výuky bruslení, seznámit se s novými trendy a v teoretické části si pod dozorem lektorů vyzkoušet vše co je třeba ze základů bruslení znát.  Místem konání jsou prostory MSZ Benešov na Zimním stadioně v Benešově.

Datum: 26.10.2017

Doba konání:

9:00 – 10:30 hod          teorie – konferenční salonek – restaurace na Zimním stadioně

11:00 – 12:30 hod          praktická část – na ledě

Lektoři: Pravoslav Novák, Pavel Dvořák, Jindřich Slunečko

S sebou: dobrou náladu, brusle, případné broušení bruslí prosím hlaste předem, zajistíme.

Rezervaci místa a více informací poskytne p. Dvořák na emailu dvorak@mszbenesov.cz, případně na www.mszbenesov.cz a www.skolkabruslenibenesov.cz